Naujienos

Pervežėme Porsche Taycan 4S tiesiai iš Vokietijos į Taškentą. Tai bus vienas iš pirmųjų elektromobilių Uzbekistano sostinėje.

Skaityti toliau…

Vasaros šventė 2020. Su kolegomis dalyvavome kartingo rungtynėse. Buvo šiek tiek slidu, azartiška ir be galo smagu. Sveikiname nugalėtojus!

Skaityti toliau…

Pradėjome vežti vaisius iš Uzbekistano į Vakarų Europą bei Skandinavijos šalis. Pirmasis krovinys buvo melionai, pavadinimu „Torpedo“, vežame nuo 5 iki 10 mašinų per savaitę. Krovinys pravažiuoja daugiau kaip 6 tūkst. km tam kad atsidurtų ant Jūsų stalo!

Skaityti toliau…

Nuvykome į Uzbekistano ambasadą Rygoje. Dėkojame ambasados darbuotojams už šiltą priėmimą. Dirbame su Uzbekistanu daugiau nei 5 metus, vežame krovinius iš Vakarų Europos šalių į Uzbekistaną ir atgal. Plečiamės šioje rinkoje ir planuojame sekančiais metais atidaryti savo skyrių Uzbekistane.

Skaityti toliau…

Verslo kelionė į Kopenhagą, skirta aplankyti klientus ir plėtoti ryšius su naujais verslo partneriais. Dirbame šioje rinkoje, atliekame vietinius ir tarptautinius pervežimus.

Skaityti toliau…

Su kolegomis aplankėme mūsų klientus Švedijoje ir Danijoje. Kadangi tai yra pagrindinė mūsų rinka, kiekvienais metais augame ir plečiamės. Šiais metais pradėjome dirbti ne tik pietinėje ir vidurynėje Švedijoje (Helsingborgas, Malmė, Lundas, Stokholmas, Jonkopingas, Orebro) bet ir šiaurėje. Vežame į pagrindinius šiaurinius regionus, tokius kaip Sunsdvalis, Ostersundas, Umea, Pitea, Jokkmokk bei Kalix. Džiaugiamės galėdami išvykti

Skaityti toliau…

Turėjome garbės dalyvauti Gruzijos ambasadorės Lietuvoje Khatuna Salukvadze atsisveikinimo vakare. Būdama kadencijoje ji padarė labai daug, stiprindama ryšius tarp Lietuvos ir Gruzijos. Buvo labai malonu dalyvauti šitame gražiame renginyje.  

Skaityti toliau…

Mums buvo labai malonu priimti studentus iš Prancūzijos, kurie atliko daugiau nei 2 savaičių praktiką. Per tą laikotarpį jie išmoko dirbti su CRM programomis, sužinojo daug transporto subtilybių, susipažino su CMR konvencija ir kitais svarbiais transporto dokumentais. Jie išmoko bendrauti su vairuotojais, pardavinėti bei buvo paruošti darbui logistikos srityje.

Skaityti toliau…

Šiemet mūsų Kalėdos buvo skirtos tiems, kurie labiausiai Jų laukė ir kuriems maži dalykai atneša daug džiaugsmo.

Skaityti toliau…

Šiemet dalyvaujame parodoje SIAL 2018. Smagu aplankyti esamus Partnerius ir plėsti verslo ryšius visoje Europoje. #SIALPARIS 2018

Skaityti toliau…

Aplankėme mūsų Partnerius Uzbekistane. Buvome maloniai nustebinti kultūra,skaniu maistu ir begaliniu svetingumu. Šiuo metu virš 30 vilkikų nuolat važinėja iš visos Europos į Uzbekistaną.

Skaityti toliau…

Viena iš mūsų pastovių krypčių, kuriai pastaruoju metu skiriame itin didelį dėmesį yra Uzbekistanas. Aktyviai organizuojame krovinių pervežimą iš Lietuvos, taip pat iš Lenkijos, Slovakijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Švedijos, Suomijos ir kitų Europos sąjungos valstybių  į Uzbekistaną. Iš Uzbekistano nuolat siunčiame mašinas atgal į Lietuvą ir kitas Europos šalis – Latviją, Lenkiją, Italiją, Čekiją. Mus

Skaityti toliau…

Šiemet, vasario 16 dieną Lietuva švenčia savo 100-ąjį gimtadienį. Su Gimtadieniu, Lietuva !

Skaityti toliau…

All Time group dalyvavo Lietuvos verslo konfederacijos, bei advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ organizuojamoje konferencijoje: Skolų išieškojimas užsienyje: misija įmanoma? Dėkojame Lietuvos Verslo konfederacijai bei Advokatų kontorai Ellex Valiunas“ asocijuotam  partneriui  Miroslav Nosevič bei teisininkei  Agnei Kisieliauskaitei už įdomų, bei naudingą seminarą.

Skaityti toliau…

Kompanija All Time Group džiaugiasi tapusi Lietuvos verslo konfederacijos (www.lvk.lt) narė. Didžiuojamės galėdami prisijungti prie organizacijos puoselėjančios Lietuvos verslą ir atstovaujančios verslo interesus. Lietuvos verslo konfederacija – didžiausia paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijanti verslo organizacija. Ji yra Tarptautinių prekybos rūmų (International Chamber of Commerce – ICC) oficiali atstovė Lietuvoje ir dalyvauja Pasaulio rūmų

Skaityti toliau…

Mieli Partneriai, plėsdami savo veiklą, nuo gegužės pristatome naujus reguliarius maršrutus į Tadžikistaną ir Armeniją tentinėmis puspriekabėmis ir šaldytuvais.

Skaityti toliau…

All Time Group plėsdama savo veiklą Švedijos rinkoje, tapo Švedijos prekybos rūmų Lietuvoje (Swedish Chamber of Commerce in Lithuania) nare.

Skaityti toliau…

Šiandien visa Lietuva mini nacionalinę vyrų dieną. All Time Group komandos merginos pasveikino ir nustebino stipriosios lyties atstovus žaismingu pasirodymu, dovanomis ir skaniais užkandžiais.

Skaityti toliau…

Kiekvienais metais kompanija All Time Group dalyvauja, remia ir padeda organizuoti visuotinę švarinimosį akciją – DAROM 2017. Šiemet tai buvo Jubiliejinė 10 akcija. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie švaresnės Lietuvos.

Skaityti toliau…

All Time Group džiaugiasi, kad antrus metus iš eilės patenkame į labiausiai augančių Lietuvos įmonių sarašą. Šiemet į 2016-ųjų „Metų gazelės“ titulą pretendavo arti 4000 įmonių.    

Skaityti toliau…

Kompanijos patikimumas ir kreditingumas mūsų versle yra labai svarbus ir vertinamas tiek Lietuvoje tiek užsienyje. Kompanija All Time group sėkmingai išlaiko aukštą kreditingumo reitingą ir džiaugiamės, kad esame viena iš nedaugelio kompanijų, kurį sėkmingai penkis metus iš eilės ( 2012-2016 metais ) pagal „Creditinfo“ duomenis patenka į „Stipriausių Lietuvoje“ sąrašą.

Skaityti toliau…

All Time Group antrus metus iš eilės yra nominuota CreditReform ( www.cr.lt ) sertifikatu – Stabilus. CrefoCert STABILUS – tai oficialus UAB Creditreform Lietuva patvirtinimas, kad jį gavusi bendrovė tikrai išsiskiria stabilumu, t.y., vienerius metus ir daugiau jos mokumo rizika nepertraukiamai išlieka maža (1-4 rizikos klasių ribose) ir nėra kitų grėsmių įmonei. Įvertinimą CrefoCert STABILUS

Skaityti toliau…

Kadangi lengvų kelių nesirenkame, beveik metus laiko sukome galvą, kaip ir kokį sukurti posėdžių stalą, kad jis būtų išskirtinis ir turėtų savo istoriją. Taip gimė “ Porsche stalas“ kuris džiugina mus ir  mūsų svečius jau ilgą laiką ir tapo  neatsiejama mūsų ofiso dalimi.    

Skaityti toliau…

Kartais sakoma, kad ofisas – antri namai. Čia praleidžiame daug laiko dirbdami, kurdami naujas idėjas, spręsdami logistikos užduotis ir klausimus, todėl mums labai svarbu kokioje aplinkoje dirba mūsų komanda, kokiu oru kvėpuojame ir kokias vertybes puoselėjame. Džiaugiamės turėdami nuostabų ofisą pušynę kuriame galime ne tik efektyviai darbuotis, bet ir žaisti stalo futbolą, pailsėti hamakę, atvykti

Skaityti toliau…

Mūsų įmonė atsinaujino! Kartu su dizainere Anastasija Jakovleva atnaujinome mūsų įmonės firminį stilių. All Time group – Directions that matter.      

Skaityti toliau…

All Time group - Directions, that matter.

Nėra nieko neįmanomo.

Trumpa
Statistika

Per savo gyvavimo laikotarpį kompanija All Time Group užsirekomendavo kaip patikima logistikos paslaugų teikimo komanda.

99.7%

kroviniai pristatyti saugiai be sugadinimų

87%

kroviniai pristatyti laiku

30%

įmonės augimas kiekvienais metais

Užklausa

    Norių paskaičiuoti detalią kainą...