Naujienos

Pervežėme Porsche Taycan 4S tiesiai iš Vokietijos į Taškentą. Tai bus vienas iš pirmųjų elektromobilių Uzbekistano sostinėje.

Skaityti toliau…

Vasaros šventė 2020. Su kolegomis dalyvavome kartingo rungtynėse. Buvo šiek tiek slidu, azartiška ir be galo smagu. Sveikiname nugalėtojus!

Skaityti toliau…

Pradėjome vežti vaisius iš Uzbekistano į Vakarų Europą bei Skandinavijos šalis. Pirmasis krovinys buvo melionai, pavadinimu „Torpedo“, vežame nuo 5 iki 10 mašinų per savaitę. Krovinys pravažiuoja daugiau kaip 6 tūkst. km tam kad atsidurtų ant Jūsų stalo!

Skaityti toliau…

Nuvykome į Uzbekistano ambasadą Rygoje. Dėkojame ambasados darbuotojams už šiltą priėmimą. Dirbame su Uzbekistanu daugiau nei 5 metus, vežame krovinius iš Vakarų Europos šalių į Uzbekistaną ir atgal. Plečiamės šioje rinkoje ir planuojame sekančiais metais atidaryti savo skyrių Uzbekistane.

Skaityti toliau…

Verslo kelionė į Kopenhagą, skirta aplankyti klientus ir plėtoti ryšius su naujais verslo partneriais. Dirbame šioje rinkoje, atliekame vietinius ir tarptautinius pervežimus.

Skaityti toliau…

Su kolegomis aplankėme mūsų klientus Švedijoje ir Danijoje. Kadangi tai yra pagrindinė mūsų rinka, kiekvienais metais augame ir plečiamės. Šiais metais pradėjome dirbti ne tik pietinėje ir vidurynėje Švedijoje (Helsingborgas, Malmė, Lundas, Stokholmas, Jonkopingas, Orebro) bet ir šiaurėje. Vežame į pagrindinius šiaurinius regionus, tokius kaip Sunsdvalis, Ostersundas, Umea, Pitea, Jokkmokk bei Kalix. Džiaugiamės galėdami išvykti

Skaityti toliau…

Turėjome garbės dalyvauti Gruzijos ambasadorės Lietuvoje Khatuna Salukvadze atsisveikinimo vakare. Būdama kadencijoje ji padarė labai daug, stiprindama ryšius tarp Lietuvos ir Gruzijos. Buvo labai malonu dalyvauti šitame gražiame renginyje.  

Skaityti toliau…

Mums buvo labai malonu priimti studentus iš Prancūzijos, kurie atliko daugiau nei 2 savaičių praktiką. Per tą laikotarpį jie išmoko dirbti su CRM programomis, sužinojo daug transporto subtilybių, susipažino su CMR konvencija ir kitais svarbiais transporto dokumentais. Jie išmoko bendrauti su vairuotojais, pardavinėti bei buvo paruošti darbui logistikos srityje.

Skaityti toliau…

Šiemet mūsų Kalėdos buvo skirtos tiems, kurie labiausiai Jų laukė ir kuriems maži dalykai atneša daug džiaugsmo.

Skaityti toliau…

Šiemet dalyvaujame parodoje SIAL 2018. Smagu aplankyti esamus Partnerius ir plėsti verslo ryšius visoje Europoje. #SIALPARIS 2018

Skaityti toliau…

Aplankėme mūsų Partnerius Uzbekistane. Buvome maloniai nustebinti kultūra,skaniu maistu ir begaliniu svetingumu. Šiuo metu virš 30 vilkikų nuolat važinėja iš visos Europos į Uzbekistaną.

Skaityti toliau…

Viena iš mūsų pastovių krypčių, kuriai pastaruoju metu skiriame itin didelį dėmesį yra Uzbekistanas. Aktyviai organizuojame krovinių pervežimą iš Lietuvos, taip pat iš Lenkijos, Slovakijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Švedijos, Suomijos ir kitų Europos sąjungos valstybių  į Uzbekistaną. Iš Uzbekistano nuolat siunčiame mašinas atgal į Lietuvą ir kitas Europos šalis – Latviją, Lenkiją, Italiją, Čekiją. Mus

Skaityti toliau…

Šiemet, vasario 16 dieną Lietuva švenčia savo 100-ąjį gimtadienį. Su Gimtadieniu, Lietuva !

Skaityti toliau…

All Time group dalyvavo Lietuvos verslo konfederacijos, bei advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ organizuojamoje konferencijoje: Skolų išieškojimas užsienyje: misija įmanoma? Dėkojame Lietuvos Verslo konfederacijai bei Advokatų kontorai Ellex Valiunas“ asocijuotam  partneriui  Miroslav Nosevič bei teisininkei  Agnei Kisieliauskaitei už įdomų, bei naudingą seminarą.

Skaityti toliau…

Kompanija All Time Group džiaugiasi tapusi Lietuvos verslo konfederacijos (www.lvk.lt) narė. Didžiuojamės galėdami prisijungti prie organizacijos puoselėjančios Lietuvos verslą ir atstovaujančios verslo interesus. Lietuvos verslo konfederacija – didžiausia paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijanti verslo organizacija. Ji yra Tarptautinių prekybos rūmų (International Chamber of Commerce – ICC) oficiali atstovė Lietuvoje ir dalyvauja Pasaulio rūmų

Skaityti toliau…

Mieli Partneriai, plėsdami savo veiklą, nuo gegužės pristatome naujus reguliarius maršrutus į Tadžikistaną ir Armeniją tentinėmis puspriekabėmis ir šaldytuvais.

Skaityti toliau…