Naujienos

Uzbekistano svogūnai jau seniai garsinami dėl išskirtinės kokybės, skonio ir unikalių savybių. Jų neprilygstamo skonio paslaptis slypi ypatingame regiono klimate. Uzbekistano svogūnai pasižymi natūralaus šviežumo ir puikaus skonio deriniu, todėl jie puikiai papildo jūsų kulinarinius receptus. Tarptautinių pervežimų dėka, kuriuos organizuoja „All time group”, šis Vidurinės Azijos perlas aprūpina svogūnais visą pasaulį. Bendradarbiavimas su „All

Skaityti toliau…

Uzbekistanas, žinomas dėl savo turtingo kultūros paveldo, vėl patenka į žemės ūkio pasaulio antraštes. Uzbekistano melionai jau seniai garsinami dėl išskirtinio skonio, saldumo ir nepaprastos kokybės. Šių puikių skanėstų paslaptis slypi unikaliame regiono klimate, kur derlinga dirva ir gausūs saulės spinduliai sudaro puikias sąlygas auginti geidžiamiausius melionus pasaulyje.Uzbekistano ūkininkų ir UAB „All Time group“ dėka

Skaityti toliau…

2023-06-20 buvo oficialiai atidaryti Lietuvos – Uzbekistano prekybos namai UAB „UZ-EURO TRADE HOUSE”. Kompanija UAB „UZ-EURO TRADE HOUSE” dirba su Ambasados palaikymu, tikslas yra pademonstruoti visą Uzbekistano įmonių eksporto produktų liniją, didinti šalies eksporto potencialą, kurti tvarų ir ilgalaikį bendradarbiavimą su užsienio partneriais.  Uzbekistano prezidento paliepimu kiekvienoje šalyje atidaromi prekybos namai, kurių tikslas yra didinti ir

Skaityti toliau…

Su verslo misija aplankėme mūsų pagrindinį partnerį vaisių ir daržovių rinkoje – įmonę „ILYASOV“. LLC „ILYASOV“ ilgą istoriją turintis agrointegratorius, tiekiantis žemės ūkio produktus iš Uzbekistano išskirtinai pagal kokybės standartus. Apžiūrėjome jų sandėlius, gamybos patalpas ir pasirašėme sutartį vaisių ir daržovių eksportui iš Ferganos regiono į ES, daugiausiai į Skandinаvijos šalis.

Skaityti toliau…

All Time group kartu su verslo partneriais iš Švedijos atvyko į Uzbekistaną, Surchandarijos miestą. Ten susitiko su vietiniais verslininkais ir ūkininkais. Vietinė valdžia labai šiltai priėmė mūsų delegaciją, pasidalino iškilusiomis problemomis bei pasiūlymais kaip stiprinti verslo ryšius su Europos rinka. Šios verslo misijos tikslas – užmegzti glaudesnius santykius ir sustatyti „tiltą” tarp Uzbekistano ir Vakarų

Skaityti toliau…

Laikydamiesi kasmetinės tradicijos, aplankėme savo klientus Švedijoje, norėdami išreikšti šiltus Kalėdinius linkėjimus ir nuoširdų dėkingumą už ilgametį ir abipusiai naudingą bendradarbiavimą. Vizito metu turėjome privilegiją pasimėgauti tradiciniais švedų kulinariniais patiekalais. Linkime visiems džiugių švenčių ir sėkmingų Naujųjų metų.

Skaityti toliau…

Kaip, lenktynių entuziastai, turėjome neįtikėtiną galimybę stebėti ir dalyvauti jaudinantį „Porsche Sports Cup“ Vokietijoje. Renginyje dalyvavo talentingi vairuotojai, kurie prestižinėje lenktynių trasoje išvystydavo sportinių, galingų „Porsche“ automobilių maksimalias galimybes, sukurdami nepamirštamą patirtį, kupiną greičio, tikslumo ir draugiškumo. Renginys ne tik pagerbė legendinį „Porsche“ prekės ženklą, bet ir sujungė automobilių mėgėjus iš viso pasaulio, palikdamas dalyviams

Skaityti toliau…

Gegužės 21 d. Mūsų komanda dalyvavo golfo turnyre, kuris vyko Molle  golfo klube, Švedijoje. Visada malonu žaisti golfą, bet tai dar maloniau surengti verslo susitikimą bežaidžiant. Mes džiaugiamės, kad užėmėme 12 vietą iš 44 dalyvių. Tikimės, kad kitais metais būsime viena iš top – 3 komandų. Darome viską, kad būtume geriausi!

Skaityti toliau…

Nuo 2020 m. Alltime Group perveža krovinius Lietuvoje ir Europos sąjungos šalyse vilkikais su manipuliatoriumi. Tai labai patogu, jeigu jums reikia iškrauti arba pakrauti krovinį naudojant kraną. Mes sėkmingai pervežame įvairius  statybinius  krovinius ir tt.  Jei turite poreikį tokiems pervežimams, susisiekite su mumis!

Skaityti toliau…

Balandžio 25-27 dienomis Taškente  vyko tarptautinė pramonės paroda „Innoprom. Centrinė Azija”. Parodoje savo produkciją pristatė daugiau kaip 200 įmonių iš Rusijos, Uzbekistano, Prancūzijos, Baltarusijos, Kazachstano, Turkijos, Vokietijos.  Pagrindinės temos : mašinų, metalo, energijos, farmacijos, sveikatos pramonė ir produktai, o taip pat automatizacijos sprendimai  cheminei pramonei. Per tris dienas dalyviai ieškojo naujų plėtros galimybių bei užmezgė

Skaityti toliau…

All Time group vykdė  augalų  pervežimus  iš Italijos į Uzbekistaną. Darome viską, kad visas procesas būtų lengvesnis, greitesnis ir malonesnis Jums.

Skaityti toliau…

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad All Time Group neseniai atšventė savo 12 metų gimtadienį.  Su malonumu suvalgėme Uzbekiško plovo bei pasidžiaugėme kartu su kolegimis pasiekimais ir prisiminimais. Toliau – tik į priekį !   Esame dėkingi Jums už pasitikėjimą ir galimybę mokytis ir augti. Ačiū, kad esate su mumis!

Skaityti toliau…

2021 metų pabaigoje mūsų įmonei suteiktas Okredo platformos sertifikatas, kuris veikia kaip kredito rizikos vertinimo ir stebėjimo paslauga, padedanti smulkiam ir vidutiniam verslui sumažinti verslo riziką, naudojant atvirus duomenis verslo valdyme. A+ balas parodo nuolatinį verslo augimą ir gebėjimą prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos sąlygų bei sėkmingai plėtoti verslą. A+ įmonės reiškia: · Sėkmingas verslas ·

Skaityti toliau…

Žiema – puikus metų laikas! Tačiau sniegas gali šiek tiek apsunkinti pervežimo procesus. Šis atvejis ne išimtis, mūsų vilkikas pastrigo sniegynuose šiaurės Švedijoje ir taip vadinamu “vikingų” pagalba buvo ištrauktas. All Time Group visada pristatys Jūsų krovinius saugiai ir patikimai nepriklausomai nuo oro sąlygų!

Skaityti toliau…

Švedija yra golfo šalis. Tai neįtikėtinai populiari sporto šaka šioje šalyje. Mes su kolegomis niekada neatsisakysime keletos papildomų treniruočių  su savo Partneriais. Smagiai sudalyvavome mokymuose naujajame sporto centre Helsingborge.

Skaityti toliau…

Kalėdos – nuostabi ir iš tiesų stebuklinga šventė.  Mandarinų kvapas yra ženklas apie artėjančias šventes : ) Tikriausiai nerastumėte naujametinio stalo be šių vaisių. Jaukus kvapas citrusinių vaisių kelia šventinę nuotaiką visada. Jis nuo vaikystės asocijuojasi su šviesiom ir jaukiom Šventem.

Skaityti toliau…

Šiuo metu Uzbekistanas –  aktyviai besivystanti rinka. Mes dirbame šioje rinkoje  daugiau  nei  6 metus.  Pervežame  krovinius iš Europos į  Uzbekistaną ir atgal. Mes visada džiaugiamės  maloniais  susitikimais prie skanaus Uzbekiško plovo  😋

Skaityti toliau…

Mūsų komanda labai dažnai apsilanko Švedijoje. Stengiamės sukurti ir plėtoti  santykius su mūsų Partneriais bei užmegsti naujas pažintys Švedijos rinkoje.

Skaityti toliau…

Šiuo metu mūsų bendrovė aktyviai perveža krovinius Skandinavijos šalyse. Daugiausiai dirbame su Švedija.  Pervežame tentinėmis ir šaldytuvinėmis priekabomis tiek Švedijos viduje ( kabotažai ) tiek tarptautiniais maršrutais.

Skaityti toliau…

Pervežėme Porsche Taycan 4S tiesiai iš Vokietijos į Taškentą. Tai bus vienas iš pirmųjų elektromobilių Uzbekistano sostinėje.

Skaityti toliau…

Vasaros šventė 2020. Su kolegomis dalyvavome kartingo rungtynėse. Buvo šiek tiek slidu, azartiška ir be galo smagu. Sveikiname nugalėtojus!

Skaityti toliau…

Pradėjome vežti vaisius iš Uzbekistano į Vakarų Europą bei Skandinavijos šalis. Pirmasis krovinys buvo melionai, pavadinimu „Torpedo“, vežame nuo 5 iki 10 mašinų per savaitę. Krovinys pravažiuoja daugiau kaip 6 tūkst. km tam kad atsidurtų ant Jūsų stalo!

Skaityti toliau…

Nuvykome į Uzbekistano ambasadą Rygoje. Dėkojame ambasados darbuotojams už šiltą priėmimą. Dirbame su Uzbekistanu daugiau nei 5 metus, vežame krovinius iš Vakarų Europos šalių į Uzbekistaną ir atgal. Plečiamės šioje rinkoje ir planuojame sekančiais metais atidaryti savo skyrių Uzbekistane.

Skaityti toliau…

Verslo kelionė į Kopenhagą, skirta aplankyti klientus ir plėtoti ryšius su naujais verslo partneriais. Dirbame šioje rinkoje, atliekame vietinius ir tarptautinius pervežimus.

Skaityti toliau…

Su kolegomis aplankėme mūsų klientus Švedijoje ir Danijoje. Kadangi tai yra pagrindinė mūsų rinka, kiekvienais metais augame ir plečiamės. Šiais metais pradėjome dirbti ne tik pietinėje ir vidurynėje Švedijoje (Helsingborgas, Malmė, Lundas, Stokholmas, Jonkopingas, Orebro) bet ir šiaurėje. Vežame į pagrindinius šiaurinius regionus, tokius kaip Sunsdvalis, Ostersundas, Umea, Pitea, Jokkmokk bei Kalix. Džiaugiamės galėdami išvykti

Skaityti toliau…

Turėjome garbės dalyvauti Gruzijos ambasadorės Lietuvoje Khatuna Salukvadze atsisveikinimo vakare. Būdama kadencijoje ji padarė labai daug, stiprindama ryšius tarp Lietuvos ir Gruzijos. Buvo labai malonu dalyvauti šitame gražiame renginyje.  

Skaityti toliau…

Mums buvo labai malonu priimti studentus iš Prancūzijos, kurie atliko daugiau nei 2 savaičių praktiką. Per tą laikotarpį jie išmoko dirbti su CRM programomis, sužinojo daug transporto subtilybių, susipažino su CMR konvencija ir kitais svarbiais transporto dokumentais. Jie išmoko bendrauti su vairuotojais, pardavinėti bei buvo paruošti darbui logistikos srityje.

Skaityti toliau…

Šiemet mūsų Kalėdos buvo skirtos tiems, kurie labiausiai Jų laukė ir kuriems maži dalykai atneša daug džiaugsmo.

Skaityti toliau…

Šiemet dalyvaujame parodoje SIAL 2018. Smagu aplankyti esamus Partnerius ir plėsti verslo ryšius visoje Europoje. #SIALPARIS 2018

Skaityti toliau…

Aplankėme mūsų Partnerius Uzbekistane. Buvome maloniai nustebinti kultūra,skaniu maistu ir begaliniu svetingumu. Šiuo metu virš 30 vilkikų nuolat važinėja iš visos Europos į Uzbekistaną.

Skaityti toliau…

Viena iš mūsų pastovių krypčių, kuriai pastaruoju metu skiriame itin didelį dėmesį yra Uzbekistanas. Aktyviai organizuojame krovinių pervežimą iš Lietuvos, taip pat iš Lenkijos, Slovakijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Švedijos, Suomijos ir kitų Europos sąjungos valstybių  į Uzbekistaną. Iš Uzbekistano nuolat siunčiame mašinas atgal į Lietuvą ir kitas Europos šalis – Latviją, Lenkiją, Italiją, Čekiją. Mus

Skaityti toliau…

Šiemet, vasario 16 dieną Lietuva švenčia savo 100-ąjį gimtadienį. Su Gimtadieniu, Lietuva !

Skaityti toliau…

All Time group dalyvavo Lietuvos verslo konfederacijos, bei advokatų kontoros „Ellex Valiunas” organizuojamoje konferencijoje: Skolų išieškojimas užsienyje: misija įmanoma? Dėkojame Lietuvos Verslo konfederacijai bei Advokatų kontorai Ellex Valiunas” asocijuotam  partneriui  Miroslav Nosevič bei teisininkei  Agnei Kisieliauskaitei už įdomų, bei naudingą seminarą.

Skaityti toliau…

Kompanija All Time Group džiaugiasi tapusi Lietuvos verslo konfederacijos (www.lvk.lt) narė. Didžiuojamės galėdami prisijungti prie organizacijos puoselėjančios Lietuvos verslą ir atstovaujančios verslo interesus. Lietuvos verslo konfederacija – didžiausia paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijanti verslo organizacija. Ji yra Tarptautinių prekybos rūmų (International Chamber of Commerce – ICC) oficiali atstovė Lietuvoje ir dalyvauja Pasaulio rūmų

Skaityti toliau…

Mieli Partneriai, plėsdami savo veiklą, nuo gegužės pristatome naujus reguliarius maršrutus į Tadžikistaną ir Armeniją tentinėmis puspriekabėmis ir šaldytuvais.

Skaityti toliau…

All Time Group plėsdama savo veiklą Švedijos rinkoje, tapo Švedijos prekybos rūmų Lietuvoje (Swedish Chamber of Commerce in Lithuania) nare.

Skaityti toliau…

Šiandien visa Lietuva mini nacionalinę vyrų dieną. All Time Group komandos merginos pasveikino ir nustebino stipriosios lyties atstovus žaismingu pasirodymu, dovanomis ir skaniais užkandžiais.

Skaityti toliau…

Kiekvienais metais kompanija All Time Group dalyvauja, remia ir padeda organizuoti visuotinę švarinimosį akciją – DAROM 2017. Šiemet tai buvo Jubiliejinė 10 akcija. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie švaresnės Lietuvos.

Skaityti toliau…

All Time Group džiaugiasi, kad antrus metus iš eilės patenkame į labiausiai augančių Lietuvos įmonių sarašą. Šiemet į 2016-ųjų „Metų gazelės“ titulą pretendavo arti 4000 įmonių.    

Skaityti toliau…

Kompanijos patikimumas ir kreditingumas mūsų versle yra labai svarbus ir vertinamas tiek Lietuvoje tiek užsienyje. Kompanija All Time group sėkmingai išlaiko aukštą kreditingumo reitingą ir džiaugiamės, kad esame viena iš nedaugelio kompanijų, kurį sėkmingai penkis metus iš eilės ( 2012-2016 metais ) pagal „Creditinfo” duomenis patenka į „Stipriausių Lietuvoje” sąrašą.

Skaityti toliau…

All Time Group antrus metus iš eilės yra nominuota CreditReform ( www.cr.lt ) sertifikatu – Stabilus. CrefoCert STABILUS – tai oficialus UAB Creditreform Lietuva patvirtinimas, kad jį gavusi bendrovė tikrai išsiskiria stabilumu, t.y., vienerius metus ir daugiau jos mokumo rizika nepertraukiamai išlieka maža (1-4 rizikos klasių ribose) ir nėra kitų grėsmių įmonei. Įvertinimą CrefoCert STABILUS

Skaityti toliau…

Kadangi lengvų kelių nesirenkame, beveik metus laiko sukome galvą, kaip ir kokį sukurti posėdžių stalą, kad jis būtų išskirtinis ir turėtų savo istoriją. Taip gimė ” Porsche stalas” kuris džiugina mus ir  mūsų svečius jau ilgą laiką ir tapo  neatsiejama mūsų ofiso dalimi.    

Skaityti toliau…

Kartais sakoma, kad ofisas – antri namai. Čia praleidžiame daug laiko dirbdami, kurdami naujas idėjas, spręsdami logistikos užduotis ir klausimus, todėl mums labai svarbu kokioje aplinkoje dirba mūsų komanda, kokiu oru kvėpuojame ir kokias vertybes puoselėjame. Džiaugiamės turėdami nuostabų ofisą pušynę kuriame galime ne tik efektyviai darbuotis, bet ir žaisti stalo futbolą, pailsėti hamakę, atvykti

Skaityti toliau…

Mūsų įmonė atsinaujino! Kartu su dizainere Anastasija Jakovleva atnaujinome mūsų įmonės firminį stilių. All Time group – Directions that matter.      

Skaityti toliau…

All Time group - Directions, that matter.

Nėra nieko neįmanomo.

Trumpa
Statistika

Per savo gyvavimo laikotarpį kompanija All Time Group užsirekomendavo kaip patikima logistikos paslaugų teikimo komanda.

99.7%

kroviniai pristatyti saugiai be sugadinimų

87%

kroviniai pristatyti laiku

30%

įmonės augimas kiekvienais metais

Užklausa

    Norių paskaičiuoti detalią kainą...