Apie mus

Per savo gyvavimo laikotarpį kompanija All Time Group užsirekomendavo kaip patikima logistikos paslaugų teikimo komanda. Tai patvirtina ilgalaikiai ryšiai su mūsų partneriais. Šiuos ryšius padeda išlaikyti aukšta mūsų teikiamų paslaugų kokybė ir rūpinimasis kiekvienu užsakovu.

All Time Group – profesionalų komanda, pasižyminti nestandartiniu mąstymu. Mūsų darbuotojai kalba rusų, anglų, lenkų, vokiečių ir lietuvių kalbomis, todėl mes galime pasiūlyti savo paslaugas ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Mūsų specializacija – krovinių pervežimas tentinėmis puspriekabėmis, šaldytuvais, platformomis Europos, Skandinavijos bei NVS šalyse.

Jeigu Jums reikia transporto, kuris nebuvo išvardintas anksčiau, All Time Group bus dėkinga už galimybę išspręsti šią nestandartinę užduotį. Mes siūlome tarptautinius kokybės reikalavimus atitinkantį transportą, todėl galite būti ramūs dėl pervežimų efektyvumo ir patikimumo. Jūsų kroviniai patenka į patikimas mūsų komandos rankas. Džiaugiamės galėdami vadinti Jus savo Partneriais!

All Time group - Directions, that matter.

Iš pradžių tapk geriausias ir paskui Tu tapsi pirmas!

Mūsų Paslaugos Jums

Pervežimai šaldytuvais

Pervežimai šaldytuvais: nuo –18°C iki +18°C

Pervežimai tentinėmis puspriekabėmis

Pervežimai tentinėmis puspriekabėmis: FTL kroviniai

Negabaritinių krovinių pervežimai

Negabaritinių krovinių pervežimai: nestandartiniai kroviniai

Dalinių krovinių pervežimai

Dalinių krovinių pervežimai: LTL kroviniai

Kitos paslaugos

Kitos paslaugos: sandėliavimas, draudimas, muitinės dokumentai

Užklausa

    Norių paskaičiuoti detalią kainą...